Vila s bazénem v klidné lokalitě

Vila s bazénem v klidné lokalitě

Očekáváte od vysněného nového domova dostatek prostoru, reprezentativní vilu, klidnou lokalitu, vlastní bazén, rozlehlou zahradu a parkování pro několik vozidel?

Očekáváte od nového domova, že budete mít v okolí dostatek zeleně, krásné výhledy, absolutní klid, a přitom budete v dosahu centra Ústí nad Labem?

Vaše očekávání Vám nabízí právě tato třípodlažní zrekonstruovaná vila s dvojgaráží, krytým bazénem, zahradou a venkovním posezením.

DCIM105MEDIADJI_0112.JPG

 

Vila se se nachází v klidné části Střekova, nedaleko Střekovské vyhlídky (Malé Sedlo) a nabízí velmi komfortní a klidné bydlení vícečlenné rodině.
Dispozičně je dům zajímavě řešen tak, že si každý člen rodiny najde dostatek místa i pro své koníčky a zájmy. Do domu se můžete dostat samostatným vstupem ze zahrady, ale i projít po zaparkování v garáži s vraty na dálkové ovládání.
Suterén tedy slouží jako technické zázemí s dílnou, prádelnou, prostory pro spižírnu a nabízí se tu i hostinský pokoj.

Další výhodou je zateplené podkroví, které je nově obložené a napojené na centrální vytápění, tím zde vznikly dva prostory, které jsou nyní využívány jako pracovna a posilovna s hudebnou.

Z celého domu jsou nádherné výhledy na vilovou část Střekova či do zeleně a lesa.

Dům prošel postupnou rekonstrukcí v posledních čtyřech letech, kdy se měnila dispozice domu, vnitřní prostory, střešní krytina, rozvody vody a elektřiny, rozvody internetu a vybavení domu. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod.

Zajímavá je i zahrada s pergolou, posezením, a hlavně s novým zastřešeným bazénem se slanou vodou. Zahrada je spíše odpočinková, ale ani zde nechybí skleník v zadní části a kolna. Zde je i samostatný vstup, kterým se lze dostat přímo na lesní cestu vedoucí na rozhlednu, odkud je nádherný výhled na celé Labské údolí a město. Samotná udržovaná zahrada je řešena téměř bezúdržbově.

Parkovat lze nejen ve dvojgaráži, ale i před domem na obecní komunikaci.

Vila je v klidné části vilové čtvrti horního Střekova a v okolí domu jsou dostupné veškeré služby, školky, školy, zdravotnické zařízení a spoje MHD, které Vás dopraví do centra Ústí nad Labem za pár minut.

Procházky do okolí plné zeleně, nedaleký hrad Střekov, cyklotrasy, turistické stezky a nefrekventovaná silnice před domem jsou příjemné benefity bydlení v této lokalitě.

Cena 9 490 000,-Kč

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás pro více informací a sjednání prohlídky.

Máte dotaz?
Zeptejte se mě na cokoliv…

Každý den jsem tu pro vás. Pokud byste vás zajímalo cokoli ohledně nemovitostí, zavolejte, napište.

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další mé články

Články

Dvougenerační rodinný dům v klidné části obce

Hledáte ideální rodinné bydlení na okraji města v části, kde je veškerá občanská vybavenost a přitom jste…
Články

Rodinný dům 5+kk se zahradou a nádherným výhledem do Labského údolí

Nabízím k prodeji rodinný dům 5+kk v obci Ústí nad Labem, část obce Sebuzín, který je samostatně…

Dvougenerační rodinný dům v klidné části obce

Hledáte ideální rodinné bydlení na okraji města v části, kde je veškerá občanská vybavenost a přitom jste už částečně v přírodě?…

Rodinný dům 5+kk se zahradou a nádherným výhledem do Labského údolí

Nabízím k prodeji rodinný dům 5+kk v obci Ústí nad Labem, část obce Sebuzín, který je samostatně stojící a je posledním…