Rodinný dům 5+kk se zahradou a nádherným výhledem do Labského údolí

Nabízím k prodeji rodinný dům 5+kk v obci Ústí nad Labem, část obce Sebuzín, který je samostatně stojící a je posledním v zástavbě.

Ideální umístění tohoto domu spočívá v návaznosti na zelené plochy a nemáte tak další sousedy, kteří by rušili Vaše soukromí a dechberoucí výhled do Labského údolí.

Dům se nachází na samostatné parcele o rozloze 1218m² a nabízí dostatek prostoru pro rodinné vyžití a odpočinku od denního shonu.

Dům je cihlový, kvalitně vystavěn a ve velmi dobrém stavu, což zaručuje dlouhodobou životnost. Kolaudace tohoto domu proběhla v roce 2016.

Má jedno podlaží o užitné ploše 116m², nabízí 5 pokojů a kuchyňský kout se spižírnou, které poskytují dostatek prostoru pro celou rodinu. V obývacím pokoji je umístěna krbová vložka, která je příjemným estetickým doplňkem a podtrhuje tím umístění domu, obklopeného zelení s nádherným výhledem.

Poloha domu je orientována na jih, což znamená, že můžete využívat sluneční paprsky po celý den. Pozemek je po celém obvodu oplocen a vjezd na pozemek zajišťuje pojezdová brána.
Vytápění domu je zajištěno teplovodním podlahovým topením, které je ohříváno elektrokotlem. Přípojka na tepelné čerpadlo je připravena včetně vývodů z domu a nový majitel se může rozhodnout, zda tuto možnost vytápění využije.

Odpad je zpracován pomocí ČOV pro celý objekt a přívod vody je zajištěn dálkovým vodovodem (vodovodní řad). Elektřina je dostupná ve standardním napětí 230 V a také ve vyšším napětí 380 V.

Tato nemovitost je ideálním místem pro rodiny s dětmi, které hledají bezpečné a rodinné prostředí v blízkosti zeleně, vesnického prostředí a přitom v dostupnosti měst Ústí nad Labem a královských Litoměřic.

Na pozemku se dále nachází stavba s vlastním sociálním zařízením a elektroměrem, která je současně využívána jako truhlářská dílna a lze ji využít jako nadstandardně prostornou garáž a skladovací prostory.

Pro zájemce máme zpracovány kompletní technické dokumenty, projekt a veškeré podklady, které jsou k této nabídce dostupné.

Cena: 7 350 000,-Kč

Inzerce nemovitosti: https://www.remax-czech.cz/reality/detail/373367/prodej-domu-116-m2-usti-nad-labem

Video prohlídka se záběry z dronu: https://www.youtube.com/watch?v=b1D_DM9Dx9M

Máte dotaz?
Zeptejte se mě na cokoliv…

Každý den jsem tu pro vás. Pokud byste vás zajímalo cokoli ohledně nemovitostí, zavolejte, napište.

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další mé články

Články

Dvougenerační rodinný dům v klidné části obce

Hledáte ideální rodinné bydlení na okraji města v části, kde je veškerá občanská vybavenost a přitom jste…
Články

Vila s bazénem v klidné lokalitě

Vila s bazénem v klidné lokalitě Očekáváte od vysněného nového domova dostatek prostoru, reprezentativní vilu, klidnou lokalitu,…

Dvougenerační rodinný dům v klidné části obce

Hledáte ideální rodinné bydlení na okraji města v části, kde je veškerá občanská vybavenost a přitom jste už částečně v přírodě?…

Vila s bazénem v klidné lokalitě

Vila s bazénem v klidné lokalitě Očekáváte od vysněného nového domova dostatek prostoru, reprezentativní vilu, klidnou lokalitu, vlastní bazén, rozlehlou…