Certifikovaný realitní makléř

Jan Richter

Realitní řemeslo je pro mě vášní i koníčkem. Včetně své zahraniční praxe se realitám věnuji 5 let. Baví mě neustále vymýšlet nové metody a postupy, jak prodat či pronajmout nemovitost co nejvýhodněji. Spolu se svým týmem zajišťuji vše – od exkluzivní prezentace na vysoce profesionální úrovni až po vyřízení veškerých formalit. Samozřejmostí jsou ověřené právní služby. Mým cílem je poskytovat klientům naprostý komfort a bezpečí. Rád budu i vaším rádcem a průvodcem na cestě za lepší budoucností.

Proč jsem s RE/MAX G8 Reality?

Jedná se o největší síť kanceláří RE/MAX v ČR se sídlem ve více než 16 městech. Vybudované know-how, skvělé zázemí moderních kanceláří, možnosti vzdělávání od českých i světových lídrů a důraz na etická pravidla podnikání tvoří základní pilíř zdejší firemní filozofie. I proto jsem součástí.

Mé úspěchy

Články

Přijetí do prestižního klubu nejproduktivnějších makléřů RE/MAX

Toto velice vážené ocenění se uděluje na základě překročení určitého limitu produkce a objemu provizí makléře.…
Články

Můj rok 2020 v číslech

Jak se mi povedl rok 2020? Dělal jsem, co jsem mohl a realizoval 46 obchodů s celkovou…
Články

Není ocenění, kterého bych si nevážil. Makléř roku 2020 Ústní nad Labem, Litoměřice, Děčín.

Udílení ocenění nejlepším makléřům a kancelářím ze sítě RE/MAX ČR spolu s rekapitulací uplynulého roku se bohužel…

Přijetí do prestižního klubu nejproduktivnějších makléřů RE/MAX

Toto velice vážené ocenění se uděluje na základě překročení určitého limitu produkce a objemu provizí makléře. V Top Clubu můžete…

Můj rok 2020 v číslech

Jak se mi povedl rok 2020? Dělal jsem, co jsem mohl a realizoval 46 obchodů s celkovou hodnotou prodaných nemovitostí…

Není ocenění, kterého bych si nevážil. Makléř roku 2020 Ústní nad Labem, Litoměřice, Děčín.

Udílení ocenění nejlepším makléřům a kancelářím ze sítě RE/MAX ČR spolu s rekapitulací uplynulého roku se bohužel již podruhé nemohlo…

Reference mých klientů

Naprosto profesionální! Tak by měly vypadat všechny služby! Jsme na 100 % spokojeni. Vyřešil i stěhování (doporučil stěhovací službu, s kterou jsme byli naprosto spokojení).

Musím říci že jsem po dlouhé době mile překvapen profesionálním přístupem a hlavně co už je dnes vzácnost platí to na čem se domluvíte a nemusíte mít na vše lejstro. Vřele doporučuji již jsem vyzkoušel mnoho makléřů různých společností ale je třeba osobní přístup a hlavně pracovní nasazení což jsem zde velice ocenil. To co se jiným makléřům nepovedlo prodat za rok zde bylo prodáno za měsíc.

Petr Keringer

S panem Richterem jsem byl velice spokojený. Cenil jsem si jeho profesionalitu, rychlost vyřízení prodeje nemovitosti. Vřele všem doporučuji využít jeho služeb.

Velmi příjemné jednání a nadstandardní služby jsou u pana Richtera na denním pořádku a za to velmi děkuji. DOPORUČUJI !

Jakub Balej

Pan Richter nám velmi pomohl s prodejem bytu. Jeho přístup k nám byl velice vstřícný, při všech jednáních spojených s prodejem se choval profesionálně, prezentace bytu k prodeji byla na vysoké úrovni. Děkujeme.

Josef Zábranský

Myslím, že už jsem poznal dost makléřů na to, abych mohl hodnotit. Pan Jan Richter jednoznačně vyčnívá z řady. Od prvního setkání, detailního seznámení s průběhem prodeje, přes úžasnou prezentaci až po ukončení prodeje byl vždy naprosto spolehlivý, vstřícný a příjemný. Bylo mi opravdu potěšením s Makléřem panem Janem Richterem spolupracovat. Díky.

Stanislav Vohradník

Dobrý den, spolupráce s panem Richterem v souvislosti s prodejem bytu byla velmi příjemná a profesionální. Po předání vzájemných úvodních informací prostřednictvím emailu, došlo na osobní schůzku. Vystupování milé, zdvořilé, vše srozumitelně vysvětleno a podáno. Pan Richter každý krok nejprve konzultoval a to i v případě focení samotného bytu. Byt jsme prodali zhruba za tři týdny. Pokud bychom opět prodávali byt, či jinou nemovitost, s klidným srdcem bychom se opět na pana Richtera obrátili.

Musím zdůraznit, že pan Jan Richter pro nás udělal veliký kus práce. Od počátku se choval velice vstřícně k našim požadavkům na prodej, velice ochotně vyhověl všem našim představám, které odborně a zkušeně zkorigoval. Tak, jak zrealizoval prezentaci, včetně atraktivního vybavení bylo na velmi vysoké úrovni a není možno mu cokoli vytknout. Nemohu jinak a vzdávám mu svůj dík za velmi zdařilý prodej.

Josef Zábranský

Služby makléře pana Richtera bych doporučila každému. Jednání pana Richtera bylo na vysoké úrovni, kvalitní, rychlé a zároveň velmi lidské. Moc děkuji

Byl jsem velmi spokojen s prací makléře. Pracoval rychle a profesionálně. Na čem jsme se domluvili, to taky klaplo.

John Doe
Menu