Novostavba rodinného domu 5+kk v atraktivní lokalitě

Hypoteční úvěr s úrokovou sazbou 2,9% p.a. s fixací do 08/2028 na částku 4 160 000,-Kč na dobu 30 let.

Tento benefit lze získat při koupi tohoto rodinného domu, pokud budete chtít využít financování hypotečním úvěrem. Stávající hypoteční úvěr, který je zajištěn Hypoteční bankou, lze převzít za stávajících podmínek od současných vlastníků.

Hledáte novostavbu rodinného domu?

Hledáte ideální rodinný dům v jedné z nejžádanějších lokalit na Ústecku?

Hledáte domov pro Vaší rodinu a možnost si vytvořit zahradu podle svých představ?

Máme pro Vás nabídku novostavby rodinného domu 5+kk v obci Přestanov. Tento krásný rodinný dům o dispozici 5+kk nabízí plochu 147 m2 a nachází se na pozemku o výměře 818 m2. Novostavba nabízí moderní a prostorné bydlení, které splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Dispozice domu se skládá z velkého obývacího pokoje spojeného s kuchyní, čtyř ložnic, dvou koupelen s toaletami, technickou místností a dalším úložným prostorem pod schodištěm. Dům disponuje také prostornou terasou s přímým vstupem z obývacího pokoje, která nabízí možnost pohodlného posezení a grilování s rodinou a přáteli.

Rodinný dům se nachází v klidné a příjemné oblasti obce Přestanov, která nabízí veškerou občanskou vybavenost a dostupnost do měst Ústí nad Labem a Teplic. Dálniční přivaděč je vzdálen pouhé 3km od dálnice D8. Dům se nachází na rovinatém pozemku, který nabízí dostatek prostoru pro relaxaci i zahradní aktivity pro celou rodinu.

Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají prostorné a moderní bydlení v klidné oblasti, s dostatkem prostoru pro celou rodinu a úžasný výhled na Krušné hory.

Rodinný dům je navíc vybaven moderním a účinným podlahovým topením, které Vám zajistí příjemné a rovnoměrné teplo v celém domě za minimální náklady.
Pro zalévání zahrady a okolí domu je k dispozici detenční nádrží s objemem 5 m3, který je dostatečný pro záchyt dešťové vody ze střechy domu a pergoly.

Pro zvýšení pohodlí a atmosféry je k dispozici také krbová vložka, která Vám umožní vychutnat si romantický a útulný večer u krbu s Vašimi blízkými.
Parkovací stání je řešeno vedle domu, kde je připraven základ pro umístění přístřešku pro dva osobní automobily.

Rádi bychom Vám sdělili, že právě nyní probíhá kolaudační řízení, které potvrdí, že dům splňuje veškeré požadavky na bezpečnost, kvalitu a dokončení stavby. To znamená, že po dokončení řízení budete moci ihned převzít dům a začít s jeho užíváním.

Virtuální prohlídka domu: https://my.matterport.com/show/?m=vytjqqB89mk

Cena 7 200 000,-Kč

Zaujala Vás tato nabídka? Rád Vám dům představím osobně na prohlídce.

Máte dotaz?
Zeptejte se mě na cokoliv…

Každý den jsem tu pro vás. Pokud byste vás zajímalo cokoli ohledně nemovitostí, zavolejte, napište.

Mohlo by vás zajímat

Podívejte se na další mé články

Články

Dvougenerační rodinný dům v klidné části obce

Hledáte ideální rodinné bydlení na okraji města v části, kde je veškerá občanská vybavenost a přitom jste…
Články

Rodinný dům 5+kk se zahradou a nádherným výhledem do Labského údolí

Nabízím k prodeji rodinný dům 5+kk v obci Ústí nad Labem, část obce Sebuzín, který je samostatně…

Dvougenerační rodinný dům v klidné části obce

Hledáte ideální rodinné bydlení na okraji města v části, kde je veškerá občanská vybavenost a přitom jste už částečně v přírodě?…

Rodinný dům 5+kk se zahradou a nádherným výhledem do Labského údolí

Nabízím k prodeji rodinný dům 5+kk v obci Ústí nad Labem, část obce Sebuzín, který je samostatně stojící a je posledním…