Pomohu vám s prodejem nemovitosti

Podívejte se, co vše je třeba řešit, když chcete prodat nemovitost nebo se nám ozvěte a nechte starosti s prodejem na nás.

Se svými zkušenostmi vám pomohu prodat nemovitost tak, aby nešla pod cenu, nebo aby nestál prodej díky ceně příliš vysoké Připravím atraktivní nabídku a vím, jak oslovit široké spektrum potenciálních zájemců o vaši nemovitost. Zjednodušte si cestu k úspěšně prodané nemovitosti se mnou. Umím optimalizovat cenu, zkrátit dobu prodeje, zajistit bezpečný a spolehlivý právní servis a mnoho dalšího. Vy se tak můžete věnovat své rodině, práci a koníčkům.

S námi získáte za vaši nemovitost v průměru o 7,12% více

Co to znamená v praxi? Například nemovitost za 4 000 000 Kč prodáme v průměru za 4 284 800 Kč.

Získáte o 284 800 Kč víc.

Vzorový příklad

Prodáváte byt za 4 000 000 Kč
S námi prodáte v průměru o 284 800 Kč dráž.

Bez nás prodáte za4 000 000 Kč
4 000 000 Kč
S RE/MAX G8 prodáte v průměru za4 284 800 Kč
4 284 800 Kč

Jak úspěšně prodat nemovitost?

Při prodeji nemovitosti se vše točí kolem čtyř nejdůležitějších faktorů – přípravy, času, peněz a bezpečí. Prodat co nejrychleji, za co nejvyšší cenu a s jistotou, že vše dobře dopadne. Připravil jsem pro vás tutoriál, ve kterém vás prodejem provedu krok po kroku. Pokud se mi ozvete, rád vám pomohu a vše zajistím za vás! Bezpečně, v klidu a bez starostí.

Důkladná příprava nemovitosti k prodeji

Prodejte rychle a za nejvyšší možnou cenu

Zabezpečte obchod do posledního detailu

Dobrá zpráva na závěr

Jste překvapeni, jak náročný je proces prodeje nemovitosti? Možná jste neměli ani tušení, že se skládá z tolika odborných činností! Dobrou zprávou je, že certifikovaní makléři RE/MAX G8 Reality pro vás všechny tyto aktivity zajišťují v rámci provize od A do Z. Pokud chcete získat za svou nabídku co nejvíce peněz a přitom mít jistotu, že budou veškeré transakce bezpečně ošetřeny, ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme!

    Upozorňujeme, že všechny kontaktní formuláře na této internetové stránce jsou chráněny službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

    Menu